Loading...

Vítejte v herně VRKO

Vítejte v herně VRKO

Ponořte se s námi do virtuální reality. Stačí si nasadit VR brýle a rázem se ocitnete v jiném světě, ačkoliv zůstanete stát nohama pevně na zemi v Plzni. Virtuální realita věrně simuluje fiktivní digitální svět a díky detailnímu snímání Vašeho pohybu bude Váš zážitek skutečně autentický!

V naší VR herně si můžete vybírat z desítek her a dalších zážitků ve virtuální realitě. Proto budete mít nutkání objevovat dosud nevídané a stále se k nám vracet. Všechny tituly pro vás sami pečlivě vybíráme a testujeme.

Díky špičkovému VR headsetu HTC VIVE Pro a nejnovějšímu bezdrátovému adaptéru VIVE Wireless s technologií Intel® WiGig, se během hry nebudete muset omezovat kvůli zbytečným kabelům a budete si moci užívat vysoké rozlišení obrazu s ničím nerušenou volností ve virtuálním světě.

Co byste měli vědět před návštěvou herny VRKO?

Co byste měli vědět před návštěvou herny VRKO?

Zážitek pro každého

Zážitek pro každého

Zahoďte obavy a přijďte to k nám vyzkoušet. Hraní doporučujeme osobám od 8 let. Horní věková hranice není ničím limitována.

Nemusíte se bát

Nemusíte se bát

Začátečníkům vše ochotně vysvětlíme. Instruktáž je součástí každého herního zážitku.

Pohodlné oblečení

Pohodlné oblečení

Při volbě hry s větší pohybovou aktivitou si nezapomeňte vzít tričko na převlečení nebo dostatek deodorantu. :)

Bez alkoholu

Bez alkoholu

Silně podnapilé osoby nemůžeme do herny vpustit kvůli jejich bezpečnosti i našeho vybavení.

Dobrá nálada

Dobrá nálada

Bez té se určitě neobejdete. Přejděte do našeho online rezervačního systému.

Široká herní nabídka

Široká herní nabídka

Hry vybíráme dle recenzí hráčů, klademe důraz na hratelnost a maximální zábavu. Vyberte si z více než 40-ti herních titulů.

Fotogalerie VRKO

Fotogalerie VRKO

Naše kavárna

Naše kavárna

Chceme, abyste si návštěvu u nás užili všemi smysly. K virtuální realitě proto nabízíme vodní dýmku a perfektní kávu, která navíc pomáhá dobré věci. Tyto dobroty můžete ochutnat v naší moderní kavárně, kde naberete síly před další hrou, nebo se podělíte o své VR zážitky s přáteli.

Kavárna je otevřena také široké veřejnosti, proto se u nás klidně zastavte i v případě, že zrovna nemáte chuť si zahrát. Kromě voňavé kávy si můžete vybrat z nabídky studených nealko nápojů. Pokud byste náhodou dostali chuť na něco ostřejšího, máme připravenou i základní nabídku alkoholických nápojů.

Kavárna funguje v otevírací době VR herny.