Loading...

Teambuilding - Pro firmy

Teambuilding
Pro firmy

Chystáte teambuilding, firemní večírek nebo jinou událost? Překvapte své zaměstnance či hosty zážitkem, na který jen tak nezapomenou. Virtuální realita je originální alternativou k okoukaným aktivitám a pomůže upevnit vztahy ve vašem pracovním kolektivu. Nabízíme řešení pro firmy, které přizpůsobíme individuálním potřebám. Můžete si pronajmout naše prostory pro svou akci, nebo s vybavením pro VR přijedeme až za vámi.

Pronajměte si hernu VRKO
Pronajměte si hernu VRKO
Pronajměte si hernu VRKO

Rezervujte si celý prostor herny se třemi herními boxy vybavenými brýlemi HTC VIVE Pro a naším katalogem her. Po ruce vám bude náš personál, který návštěvníkům zajistí krátkou úvodní instruktáž. Hernu si lze volitelně pronajmout také s naší kavárnou, kde si můžete čas mezi hrami zpříjemnit kávou, chlazenými nápoji nebo vodní dýmkou.

VRKO u vás ve firmě
VRKO u vás ve firmě

Hernu s virtuální realitou dokážeme vytvořit i ve Vaší firmě nebo jiném prostoru! Postaráme se o vše - včetně dopravy - aby si Vaši zaměstnanci mohli z firemního večírku nebo teambuildingu odnést nezapomenutelné zážitky. Zajistíme Vám až dva herní sety s brýlemi HTC VIVE Pro a VR zážtek si tak prožijete společně ve hrách z našeho bohatého výběru herních titulů.

Stačí, aby byl prostor vybaven přívodem elektřiny (230 V), připojením k internetu a byl dostatečně veliký – alespoň 5 × 5 m na jeden herní slot. VR sety nelze pronajmout samostatně. K dispozici budete mít naši obsluhu, která zajistí instalaci a pomůže vám s ovládáním.

VRKO u vás ve firmě
Jak na pronájem VR
Jak na pronájem VR
Jak na pronájem VR?

Pronájem VR je snadný a o většinu záležitostí se postaráme my. Stačí zadat adresu, podepsat smlouvu a můžete se pustit do hry! Objednávku setů je nutné zařídit alespoň 14 dnů předem. Platební podmínky budeme řešit individuálně. Aktuální ceník pronájmu VR si můžete prohlédnout níže.

Co můžete zažít
Co můžete zažít?

Pro vaše firemní akce si můžete vybrat z desítek VR her a zážitků v našem katalogu. Místo teambuildingu na golfovém hřišti můžete svou techniku trénovat ve hře The Golf Club VR nebo objevovat zajímavá místa prostřednictvím Google Earth. Od každodenního stresu v kanceláři se můžete odreagovat při střílení zombíků v postapokalyptickém světě Arizona Sunshine. Zábavu rozhodně rozproudí rytmická hra Beats Saber nebo některý z dalších titulů, u kterých se zapotíte.

Co můžete zažít